KONST / Litografier / Färglitografi 13767471
nr 1376 7471
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, PT. Motivet: 70x53 cm, yttermått inklusive ram: 87x67 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:38:52
29/1 14:35:32
300 kr
30/1 14:31:58
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin